Топографічні послуги для дизайну ландшафту. Передпроектна підготовка будівництва

Гладко було на папері, та й забули про яри

Футуристичні трішки вийшли класичні рівні контури

Однією із основних складових в підготовчому етапі при проектуванні є топографічна зйомка (дехто її називає геодезичною). Ця зйомка виконується в масштабах 1:200 - 1:500 і дає можливість архітектору зрозуміти планово-висотне розташування земельної ділянки, перепади висоти. Завдяки цим матеріалам, архітектору буде досить зручно аналізувати рельєф ділянки, забудову, рослинність, підземні комунікації. Результат аналізу кваліфікованого архітектора дозволить гармонійно інтегрувати на ділянці нові елементи рельєфу, об'єкти будівництва та нову рослинність, а також мінімізувати витрати при підключенні до комунікацій. Ми пропонуємо Вам послугу зі складання топографічного плану в масштабі 1:200 - 1:500 із нанесеними межами Вашої земельної ділянки, що дозволить Вам або Вашому архітектору коректно розмістити ваш майбутній будинок - осередок затишку, гармонії і краси.

Також пропонуємо послугу із перенесення ландшафтного проекту на місцевість. За результатами робіт Ви або Ваш архітектор матимете повну розбивку благоустрою на Вашій земельній ділянці, починаючи з перенесення вертикальних відміток, закінчуючи перенесенням контурів альтанок, доріжок, клумб, розміщенням дерев, та ін.

Не гайте свій час та здоров'я на виявлення винуватця у "не в тому місті" або "я хотів інакше", звертайтесь до нас і Ви будете протягом всіх проектних і будівельних робіт спостерігати за реалізацією Ваших бажань.

А перед початком проектних робіт рекомендуємо відновити межові знаки, що б раптом не збудуватись на сусідній на ділянці.