Відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

У випадку повної або часткової втрати межових знаків, якими закріплено межі Вашої земельної ділянки на місцевості або їх пошкодженні, пропонуємо послугу щодо їх відновлення.

Роботи по відновленню меж земельних ділянок Ви можете замовити перед купівлею на вторинному ринку земельної ділянки, аби достовірно знати де і як саме розташована ділянка за яку Ви плануєте віддати чималі кошти. При встановленні або реконструкції паркану Ви можете звернутись до нас, і ми достовірно покажемо Вам межу Вашої земельної ділянки, що позбавить Вас неприємних суперечок із сусідами в разі порушення межі з ними.

Та якщо, все ж таки, у Вас із суміжними землевласниками або землекористувачами виникли суперечки щодо суспільної межі, ми в найкоротші строки допоможемо Вам встановити справедливість.

За результатом виконаних робіт, крім встановлених межових знаків, Ви отримаєте технічну документацію із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки з розрахунками і графічною частиною, яка буде підтвердженням того, що роботи по відновленню меж для Вас виконували  спеціалісти саме землевпорядної організації, яка має всі необхідні ліцензії, сертифікати та власну матеріально-технічну базу.